fbpx

Oferta dla firm

Opieka żywieniowa dla pracowników firm

Najczęściej jemy byle jak, byle gdzie i byle co, zwłaszcza gdy jesteśmy poza domem. Pośpiech i przyzwyczajenia powodują, że w naszej diecie dominują nieregularne posiłki i produkty wysoko przetworzone. Pewnego dnia okazuje się, że nasze złe samopoczucie i brak energii, to coś więcej niż efekt przepracowania. Wiele chorób dietozależnych rozwija się podstępnie, najczęściej przez długi czas nie dając żadnych objawów. Wykrywane są późno i najczęściej zupełnie przypadkowo.

Statystyki są przerażające, ponad 12 mln Polaków choruje na choroby dietozależne. Według najnowszego raportu Eurostatu pod tym względem plasujemy się na jednym z ostatnich miejsc w Europie.  A wystarczy tak niewiele, aby nie dopuścić do powstania chorób dietozależnych.  Edukacja to podstawa, dieta nie jest rozwiązaniem, bo z założenia stosuje się ją przez określony czas. Najważniejsze są codzienne wybory, to co wybieramy w sklepie, z jakich składników gotujemy obiad, czy na śniadanie wystarcza nam kawa ze słodkim wafelkiem.

Jak poprawić odporność?

Poznasz łatwe do wdrożenia, a jednocześnie bardzo skuteczne wskazówki żywieniowe, które w istotny sposób poprawią mikrobiotę jelitową. W wersji Premium badanie bakterii jelitowych. 

Program zawiera: nagrania  video, audio, materiały w postaci pdf, cykliczne spotkania online lub na żywo, indywidualne konsultacje. Czas trwania 4-6 tygodni. Wszystkie materiały dostępne bez ograniczeń na platformie szkoleniowej.

COVID-19 oferta dla firm

Jak poprawić pamięć i koncentrację?

Poznasz “Mood Food” i dowiesz się, jakie produkty poprawiają Ci samopoczucie i sprawią, że poradzisz sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami dużo szybciej niż zwykle. Program szczególnie polecany dla pracowników IT.

Program zawiera: nagrania  video, audio, materiały w postaci pdf, cykliczne spotkania online, indywidualne konsultacje. Czas trwania 2 tygodnie. Wszystkie materiały dostępne bez ograniczeń na platformie szkoleniowej.

Indywidualne profilaktyczne programy żywieniowe dla CEO i kadry managerskiej

Po analizie bakterii jelitowych, każdy otrzyma indywidualną analizę i wskazówki, dzięki którym zrównoważy mikrobiotę jelitową. W drugim etapie realizuję indywidualny cel dla każdego uczestnika. 80% to zajęcia indywidualne, 20% to spotkania w grupie.

Program zawiera: nagrania  video, audio, materiały w postaci pdf, cykliczne spotkania online, indywidualne konsultacje. Czas trwania 4-12 tygodni. Wszystkie materiały dostępne bez ograniczeń na platformie szkoleniowe. W wersji premium posiłki lub zakupy żywieniowe z dostawą pod wskazany adres zgodne z wytycznymi.

prezes

Warsztaty tematyczne

Chętnie poprowadzę warsztaty tematyczne związane z szeroko rozumianym odżywianiem, również dla osób uprawiających sport – sama ukończyłam 4 maratony, 21 półmaratonów i około 200 biegów na 10 km. 

domowe przetwory

Jak mogę Ci pomóc?

Umów ze mną spotkanie, podczas którego przeprowadzę audyt treści marketingowych. Spotkanie jest niezobowiązujące i bezpłatne.

Jak umówić bezpłatny spotkanie?

1. Wybierz dzień tygodnia, korzystając z Calendly.

2. Wybierz dostępną godzinę spotkania.

3. Sprawdź swoją skrzynkę mailową, gdzie znajdziesz szczegóły spotkania.

Korzystając z Calendly, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z przeprowadzeniem audytu treści marketingowych. Wszystkie dane osobowe przetwarzam zgodnie z obowiązującą polityką prywatności.