fbpx

Oferta dla firm

Opieka żywieniowa dla pracowników firm

Najczęściej jemy byle jak, byle gdzie i byle co, zwłaszcza gdy jesteśmy poza domem. Pośpiech i przyzwyczajenia powodują, że w naszej diecie dominują nieregularne posiłki i produkty wysoko przetworzone. Pewnego dnia okazuje się, że nasze złe samopoczucie i brak energii, to coś więcej niż efekt przepracowania. Wiele chorób dietozależnych rozwija się podstępnie, najczęściej przez długi czas nie dając żadnych objawów. Wykrywane są późno i najczęściej zupełnie przypadkowo.

Statystyki są przerażające, ponad 12 mln Polaków choruje na choroby dietozależne. Według najnowszego raportu Eurostatu pod tym względem plasujemy się na jednym z ostatnich miejsc w Europie.  A wystarczy tak niewiele, aby nie dopuścić do powstania chorób dietozależnych.  Edukacja to podstawa, dieta nie jest rozwiązaniem, bo z założenia stosuje się ją przez określony czas. Najważniejsze są codzienne wybory, to co wybieramy w sklepie, z jakich składników gotujemy obiad, czy na śniadanie wystarcza nam kawa ze słodkim wafelkiem.

Jak poprawić odporność?

Poznasz łatwe do wdrożenia, a jednocześnie bardzo skuteczne wskazówki żywieniowe, które w istotny sposób poprawią mikrobiotę jelitową. W wersji Premium badanie bakterii jelitowych. 

Program zawiera: nagrania  video, audio, materiały w postaci pdf, cykliczne spotkania online lub na żywo, indywidualne konsultacje. Czas trwania 4-6 tygodni. Wszystkie materiały dostępne bez ograniczeń na platformie szkoleniowej.

COVID-19 oferta dla firm

Jak poprawić pamięć i koncentrację?

Poznasz “Mood Food” i dowiesz się, jakie produkty poprawiają Ci samopoczucie i sprawią, że poradzisz sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami dużo szybciej niż zwykle. Program szczególnie polecany dla pracowników IT.

Program zawiera: nagrania  video, audio, materiały w postaci pdf, cykliczne spotkania online, indywidualne konsultacje. Czas trwania 2 tygodnie. Wszystkie materiały dostępne bez ograniczeń na platformie szkoleniowej.

Indywidualne profilaktyczne programy żywieniowe dla CEO i kadry managerskiej

Po analizie bakterii jelitowych, każdy otrzyma indywidualną analizę i wskazówki, dzięki którym zrównoważy mikrobiotę jelitową. W drugim etapie realizuję indywidualny cel dla każdego uczestnika. 80% to zajęcia indywidualne, 20% to spotkania w grupie.

Program zawiera: nagrania  video, audio, materiały w postaci pdf, cykliczne spotkania online, indywidualne konsultacje. Czas trwania 4-12 tygodni. Wszystkie materiały dostępne bez ograniczeń na platformie szkoleniowe. W wersji premium posiłki lub zakupy żywieniowe z dostawą pod wskazany adres zgodne z wytycznymi.

prezes

Warsztaty tematyczne

Chętnie poprowadzę warsztaty tematyczne związane z szeroko rozumianym odżywianiem, również dla osób uprawiających sport – sama ukończyłam 4 maratony, 21 półmaratonów i około 200 biegów na 10 km. 

domowe przetwory

Jak mogę Ci pomóc?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale wymagane do przetworzenia zapytania. Mam świadomość, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwośći ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Edu Katarzyna Kot, która będzie zarządzać nimi zgodnie z polityką prywatności dostępną tutaj https://www.katarzynakot.pl/polityka-prywatnosci/