Programy szkoleniowe

kobieta w ciąży

Jak zdrowo i smacznie odżywiać się w ciąży

Jak zdrowo i smacznie odżywiać się w ciąży, by nie przytyć, zapewnić maleństwu wszystkie potrzebne składniki do rozwoju i delektować się jedzeniem.

mikrobiota

Mikrobiota - klucz do zdrowia

Zobacz, co kryje się w Twoich jelitach i jak bakterie, które tam zamieszkują wpływają na Twoje zdrowie. Poznasz połączenie jelito-mózg oraz jelito-wątroba. Dowiesz się, jak zachować równowagę pomiędzy poszczególnymi szczepami bakterii.

Co jeść, by efektywnie trenować i osiągać dobre wyniki?

Sam trening, to za mało, by osiągnąć sukces w sporcie, nawet amatorskim. To, co jesz przygotowując się do startu w wymarzonej imprezie sportowej jest tak samo ważne, jak trening. 

dzieci

Jak zdrowo odżywiać dzieci z nietolerancją i alergią pokarmową?

Moje dziecko nie może tego jeść… Ile razy musiałaś to mówić? Żywienie dzieci z nietolerancją lub alergią pokarmową jest nie lada wyzwaniem. Dlatego zobacz, jak komponować zrównoważone i smaczne posiłki dla dzieci, które nie mogą jeść wszystkich produktów.

Co, jak i kiedy jeść, by schudnąć bez stresu?

Tak naprawdę nie chodzi o to, żeby zrzucić zbędne kilogramy, tylko o to, żeby już nigdy więcej w życiu nie przybrać na wadze. Jeśli nie zmienisz sposobu odżywiania, żadna dieta nie będzie  skuteczna.